Štátne divadlo Košice pozýva Prešovčanov postihnutých tragickým výbuchom

Štátne divadlo Košice chce v spolupráci s mestom Prešov v najbližších týždňoch pomôcť vysporiadať sa s neľahkým osudom Prešovčanom, ktorým na začiatku decembra do života zasiahol tragický výbuch bytového domu na Mukačevskej ulici. 

Tak ako celé Slovensko aj všetkých zamestnancov Štátneho divadla Košice tragická mikulášska udalosť u našich susedov v Prešove hlboko zasiahla. Prešov je pre mnohých zamestnancov viac ako blízkym miestom, viacerí sa v ňom narodili alebo v ňom dodnes žijú. Aj preto sme sa rozhodli Prešovčanom postihnutým decembrovým výbuchom ponúknuť voľné vstupenky na predstavenia nášho divadla, ktoré sú v našej programovej v mesiacoch február a marec. Veríme, že návšteva divadla a príjemné zážitky z divadelného umenia, im pomôžu aspoň na chvíľu zabudnúť na tragické udalosti,“ hovorí generálny riaditeľ ŠDKE Igor Dohovič. 

V piatok 31. januára odovzdal vedúci úseku generálneho riaditeľa ŠDKE Ondrej Bernát špeciálne voľné vstupenky vedúcemu kancelárie primátorky mesta Prešov Richardovi Korpášovi. Špeciálna pozvánka pre Prešovčanov z Mukačevskej 7 platí do 31. marca. Voľné vstupenky budú pre nich k dispozícii Kancelárii sociálneho poradenstva na Jarkovej ulici 24 v Prešove. Po výbere konkrétneho predstavenia si vstupenky môžu rezervovať a vyzdvihnúť podľa pokynov uvedených na voľnej vstupenke v pokladni Štátneho divadla Košice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.